ضمانت نامه

برند شیراز در راستای احترام به حقوق مصرف کننده و حفظ شفافیت و صداقت، نتایج آزمایش محصولات خود را در دسترس مشتریان قرار می‌دهد. در نتیجه شما می‌توانید با اعتماد کامل و خیالی آسوده اقدام به خرید عسل طبیعی کنید.

از آنجایی که فقط عسل طبیعی عرضه می کنیم، به طبیعی بودن و خالص بودن محصولات اطمینان کامل داریم. به همین دلیل علاوه بر آخرین برگه آزمایشگاه مربوط به عسل خریداری شده، ارائه ضمانت بازگشت وجه اقدامی کوچک در قبال حفظ سلامتی و جلب اعتماد شماست.

در هر حال شما همواره می‌توانید، با مراجعه به آزمایشگاه‌های معتبر، عسلِ خریداری شده را آزمایش کنید. در صورتی که نتیجه آزمایش در بازه استاندارد ملی ایران نباشد برند شیراز بازگشت وجه آن محصول بعلاوه هزینه آزمایشگاه را ضمانت می‌کند. برگه ضمانت اصالت و کیفیت محصول همراه تمام سفارش‌ها ارسال می‌شود.

  • برای سنجش کیفیت و طبیعی بودن، می‌توانید تا ۶ ماه بعد از تاریخ فاکتور محصول خریداری شده را بصورت پلمپ نزد آزمایشگاه معتبر برده و نتیجه را برای ما ارسال نمایید.
  • در صورتی که نتایج آزمایش محصول خریداری شده مغایر با پارامترهای جدول استاندارد ملی ایران باشد ، برند شیراز متعهد می‌شود کل مبلغ پرداختی به علاوه هزینه آزمایشگاه شما را باز گرداند.
  • توجه داشته باشید رُس بستن عسل طبیعی امری عادی است و از مصادیق ضمانت محسوب نمی‌شود.

در پایان تضمین می‌کنیم که محصولات شیراز از انواع بسیار با کیفیت عسل در ایران هستند. در نتیجه شما می‌توانید با اعتماد کامل و خیالی آسوده اقدام به خرید عسل طبیعی کنید.